Botox

Wszyscy chcemy wyglądać atrakcyjnie, oczywiście możliwie najmłodziej. Szukając sposobu, który pomoże nam odmłodzić nasz wygląd do wyboru mamy wiele różnych zabiegów chirurgicznych. Jednak operacje plastyczne zawsze wiążą się z podwyższonym ryzykiem, dużymi kosztami i długim czasem rekonwalescencji. Czy jest jakaś bezpieczniejsza, szybsza i tańsza alternatywa ?

Zastosowanie botoxu umożliwia poprawę wyglądu bez interwencji chirurgicznej i związanych z nią kosztów i zagrożeń. Jak wiadomo wraz z upływem lat na naszych twarzach pojawiają się coraz wyraźniejsze i głębsze zmarszczki. Działanie botoxu polega na czasowym zrelaksowaniu (odcięciu) mięśni odpowiedzialnych za ich powstawanie. Zabieg trwa od 10 do 30 minut i w przeciwieństwie do innych chirurgicznych zabiegów nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Rezultaty działania preparatu widoczne są przez 4 do 8 miesięcy.

Zabieg powinien być przeprowadzany przez certyfikowanego lekarza, który najpierw musi ocenić czy dany pacjent może poddać się zabiegowi. Jeśli nie ma przeciwwskazań, poinformuje go o wszelkich środkach ostrożności jakie należy podjąć przed i po leczeniu i wyznaczy termin zabiegu. Botox to jeden z najskuteczniejszych a zarazem najtańszych sposobów wygładzania zmarszczek, na pewno warto wziąć go pod uwagę poszukując efektywnej metody odmładzania wyglądu twarzy.

Reklamy