Cosmelan

Cosmelan skutecznym sposobem bezbolesnego rozjaśniania plam na skórze. Kuracja umożliwia nadzwyczaj skuteczną korekcję wszystkich typów odbarwień. Cosmelan blokuje  enzym potrzebny do wytwarzania pigmentów. Ekspresowo  rozjaśnia każdy rodzaj skóry umożliwiając tym samym efektywną pomoc w usuwaniu plam starczych, zbliznowaceń po trądziku, czy innego rodzaju przebarwień. Co więcej zwęża pory i zmniejsza wydzielanie łoju oraz aktywizuje ciało do produkowania  kolagenu.
Plan kuracji dostosowywany jest według stanu i typu skóry danego pacjenta. Po ustaleniu typu cery doktor odczyszcza i dezynfekuje skórę  i nałoży  specjalną mieszankę, która rozjaśnia przebarwienia. Opuszczamy gabinet z maseczką na twarzy i zestawem kosmetyków wraz z wytycznymi ich stosowania. Maseczka zmywana jest  po ok. 3 – 8 godzinach. Następnie według ustalonego przez specjalistę modelu pacjent sam nakłada kremik cosmelan 2 przez wyznaczoną ilość dni. Cosmelan 2 rozjaśnia plamy, zwęża pory, zmniejsza emisję łoju, a przez to, że wśród składników jest mocny filtr przeciwsłoneczny zabezpiecza twarz przed niebezpiecznym promieniowaniem UV.
W pierwszych dniach po zabiegu występuje podrażnienie, pieczenie i napięta skóra, które zanikają w przeciągu tygodnia. Zazwyczaj natężenie przebarwienia plam jest pomniejszona o 95 %. Początkowe efekty zobaczymy po około 10-ciu dniach kontynuowania zabiegu. bardziej widoczny efekt musimy zaczekać około trzech tygodni. Terapia Cosmelanem uważana jest za najskuteczniejszy wśród zabiegów likwidujących przebarwienia.

Reklamy