Powiększanie ust

Bez wątpliwości nic nie podkreśli tak młodości i subtelności jak pełne, urzekające usta. Kłopot w tym, że wraz z upływem lat usta będą coraz mniej jędrne i bardziej spłaszczone. Czy można odzyskać poprzednią wielkość i atrakcyjność bez interwencji chirurgicznej ?
Istnieje całkiem sporo sprawdzonych i skutecznych metod.
Wypełniacze to preparaty przeznaczone do wstrzykiwania, umożliwiające na pewien czas  powiększyć usta. Powodem ich popularności jest niska inwazyjność zabiegów i fakt, że nie potrzeba jakiegoś okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po ostrzykiwaniu możemy powrócić do codziennych aktywności.
Preparat juvederm to obecnie najnowsza forma wypełniacza na podstawie kwasu hialuronowego. Uzupełniającym elementem jest lidokaina – miejscowy środek znieczulający, poprawiający komfort pacjenta w trakcie przeprowadzania zabiegu.
Wypełniacz restylane to żel kwasu hialuronowego używany do   usuwania zmarszczeń jak i powiększania objętości ust, zaznaczania ich kształtów oraz podwyższania ich kącików.
Wypełniacze mimo świetnych wyników jakie można wybierając je osiągnąć cechuje niestety krótki okres widoczności wyników. Najdalej po 6-8 miesiącach wypełniacze podlegają wchłonięciu, wyniki tymi metodami uzyskane zanikną i później trzeba je powtórzyć.
Następną metodą pozwalającą na uzyskanie trwalszych efektów jest powiększanie ust własną tkanką tłuszczową. Choć organizm częściowo zaabsorbuje jakąś dawkę wstrzykniętego tłuszczu efekty są generalnie trwałe, dzięki temu, że surowiec pochodzi z ciała pacjentki nie występuje zagrożenie reakcji alergicznej.
Na koniec warto również wspomnieć o o AlloDerm. Jest to wypełniacz z kolagenu,  polecanym w zabiegach stymulujących naturalną odnowę tkanek skóry. Preparat powstaje z surowca pozyskanego ze skóry człowieka. Wypełniacz stosuje się (na razie głównie w USA) do wypełniania zmarszczeń a takżezwiększania i korekty ukształtowania ust. Jest stymulatorem mobilizującym produkcję zarówno kolagenu jak i elastyny, które odpowiadają za jędrność i elastyczność skóry.

Reklamy